pátek 8. ledna 2016

Z poštovní schránky (prosinec)

Je na čase se pochlubit s tím, co mi během prosince přistálo ve schránce. Pošťáci mě zřejmě začínají nenávidět, protože mi to toho chodí docela dost. :-) Navíc jsem se 25. listopadu přihlásila do Postcrossingu, což je celosvětový projekt cestování pomocí pohlednic. Uh, to nedává moc smysl, co? 
Zkusím to jednodušše vysvětlit. Přihlásíte se a vylosujete si nějakou adresu, na tu pošlete pohled, a pak už čekáte. Až je pohlednice u svého majitele, tak si někdo vylosuje vás a vám přijde pohlednice. Ze začátku můžete mít najednou odesláno až pět pohlednic, ale to čekání je hrozné. O to větší radost máte, když vám přijde poděkování za pohled. :-)
28. prosince jsem našla ve schránce své první dva pohledy:
z USA cestoval 15 dní a 7,179 km,
a z Taiwanu putoval 15 dní a 9,171 km.

  V prosinci dorazilo do cíle pět mých pohlednic :
do Nizozemí dorazil za 6 dní a urazil 598 km,
do Německa cestoval 13 dní a urazil 362 km,
do Ruska dorazil za 18 dní a urazil 1,594 km,
do Číny cestoval 34 dní a urazil 8,862 km.
Vánoční pohlednice mají své kouzlo a já je mám moc ráda. :-)
Hafíci jsou od Narcisky, modrý vánoční s chaloupkou je od Hanky, Hurvínek s Máničkou dolyžovali od Maglaiz a sovičky s prasátkem od Kofoly.

 
V prosinci jsem se poprvé přihlásila na FB do projetku Postcard diary, dvojice si během měsíce  pošlou čtyři pohlednice (každý týden jeden) + na Vánoce se posílal malý dáreček v obálce. Velké díky pro Zdenku K.:-)
 
 
 A vánoční bylo i mé dopisování s penpel Elinou z USA, jeden dopis sice posílala už v listopadu, jenže pošta ho doručovala přes tři týdny. Docela by mě zajímalo, kudy ho vláčeli.
Dopis, pohled z Utahu, přání a rárečky.

Žádné komentáře:

Okomentovat